dorost 12.11. a malé info k Vánocům

14. listopadu 2010 v 12:53 | Kamča |  život našeho dorostu
Včerejší dorost se povedl. Po delší době jsme zase byli klidní. Nejspíš za to mohly vážné věci, které se kolem nás dějí. Proto bychom teď chtěli našeho Tatínka prosit a pokoj do srdcí nás všech. Kika je zase v nemocnici, tak i za moudrost pro doktory a za to aby jí Pán posilnil a dal jí novou sílu a chuť prát se se vším co na ní útočí. A ještě jeden vážný námět k modlitbám a to za lidi, kteří ztratili své blízké... za jejich posilnění i zabezpečení ... nikdo z nás nedokáže pochopit smrt, je to otřesná událost když je někdo vyrván z našeho okolí....můžeme se jen ptát proč a jaký má teď Pán plán. A k tomu ještě přidávám za lidi, kteří jednají s pozůstalými nebo nevěřícími... i oni potřebují sílu, odvahu, moudrost a touhu jednat správně.
     Míša si pro nás připravila výklad Přísloví 5. Tenhle oddíl je o nevěře a to jak k lidem tak Bohu, mimochodem je u Vás Bůh opravdu na prvním místě? nedáváte přednost škole, kámošům nebo něčemu úplně jinému?
     Následovalo několik her a pak Timek přišel s tím že ,,Vánoce se blíží" ! =D. Takže, teď vám vysvětlím co se dělo (nebo spíše co se dít bude), aby drazí chybějící dorostenci měli přehled =). Na letošní Vánoce se plánuje scénka s názvem ,,Plíživé mokasíny a Vánoce" (teda to je takovej přibližnej název, moje paměť prostě nějak už neslouží). Budeme hrát tu poslední neděli před Vánocema, což znamená 19.posince. Zbývají nám jen 2 zkoušky ! Jedna příští dorost, kde se na tom nějak přesně shodneme, a další pak (POZOR!) bude víkendovka (myslím že 10.prosince) a to už bude generálka ! Obsah hry tu záměrně nesděluji, to aby se publikum mělo na co těšit, ale pokud nějaký dorostenec chyběl klidně mi napište a já vám to objasním =). To je prozatím vše.

Vaše Kamča =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama