Malé info =)

6. listopadu 2010 v 14:21 | Kamča |  zprávy a zprávičky
Tak se mi zdá, že náš dorosťácký blog s aktivitou opět nějak pokulhává Proto jsem se rozhodla napsat menší info o naší činnosti pro členy i nečleny.
Přišel nový školní rok a sním i nový dorosťácký rok. Do našeho malého spolča přibyla Bětka s Benem z rodiny Férových, za což sme opravdu rádi . Jiní staří známí členové odešli na vyšší úroveň, ale i když nám chybí, duchovní růst jim z celého srdce přejeme. Takže se nás nakonec schází kolem 15 (Marťa, Janča, Jorda, Kamča, Bětka, Káťa, Jára, Matouš, Ben, Kuba, Pepa a příležitostně Honza; a pak samzřejmě naše osvědčená trojka - Míša, Timek a Pavlínka (no někdy ještě s Gábinkou )...snad sem nikoho nevynechala).
Každý rok jsou dorosty připravovány na určité téma, loňský rok jsme zjistili co potřebujeme, abychom se stali božími vojáky, letos jsme se pustili do zkoumání biblické knihy - Přísloví. Taky bych chtěla zmínit, že Jára co by vedoucí chval, je dorost od dorostu lepším kytaristou a je radost si s ním zazpívat . Oslavili jsem již několik narozenin a dorty od Pavlínky, byli jako obvykle neodolatelné, výtečné... no prostě mňamkózní . Jára s Jordou došli mazáckého věku a jsou  teď  napůl dorostenci a napůl mládežníci. 
Já (Kamča) a Jára, letos skončíme devítku a tak přetrvává naše prosba o modlitbu za moudrost při zvolení budoucího studia. Marti noha se dle mého soudu pěkně hojí (Marťa zase skáče a pumůže, kde může), takže i tady bych chtěla poděkovat všem kdo přispěli modlitbou nebo vlídným slovem. Už se všichni těšíme až jí vyndaj šroubek z kotníku, a hlavně až jí to opravdu nebude ani trošičku bolet.
    Čas hrozně letí a za chvíli už tu máme opět Vánoce, kdoví třeba dáme dohromady zase nějakou scénku nebo pár koled . Kromě toho nás ještě (doufám) čeká pár víkendovek a nějaký ten výlet, nebo soutěž - jako např. Biblická stezka.
   Omlouvám se, mé info není zrovna uspořádané, ale myslím, že to nevadí. Pokud tam něco chybí, doplňte mě a pokud je tam něco s čím nesouhlasíte klidně mě opravte.  Chtěla jsem vás touhle cestou jenom znovu povzbudit k přidávání příspěvků - zpráv, úvah, proseb, videíí nebo čehokoli jiného co vás napadne. Ať to nevypadá, že je u nás na dorostě nuda =D.

S úsměvem Vaše Kamča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama