Biblická stezka

10. května 2011 v 18:58 | Mar´ta |  všechno možný i nemožný
Kami mě poprosila o napsání článku o biblícký stezce, která se zdařila a nezdařila. Mělo nás jet, myslím, 15 i s Timem a Míšou a jelo nás 11, tedy přesně na 3 hlídky + dva vedoucí, kteří šli na stanoviště. Vyjeli jsme

v pátek vlakem, míša z Prachatic, Jára, Matouš, bětka, Ben F., Tim a já jsem jeli z Těšovic a Katka přistoupila později. Linzmaierovi na nás tou dobou mysleli v zubařském křesle už v Budějovicích. Celkem bez problémů jsme se dostali na Vltavu-střed a s Písečáky v patách jsme se dostali do budovy školy, kde na nás čekalo těžké rozhodnutí-rozhodnutí, jak poběžíme, prtoože nás bylo celkem 9, z toho Matoušměl naštíplej malíček a tudíž nemohl běhat a já...no, já ještě nejsem tak v pořádku, jak bych si přála a tak sem se dost bála toho, že poběžím, protože jorda byla nemocná, Kami měla vystoupení a Jirka nevím proč nepřišel. Tim nakonec rozhodl vytvořit hlídky v tomto složení : Katka, Bětka, Ben F. (ti se umístili na krásném 9. místě z 15, bylo to o 2 minuty)
:Jára, Jana, Jakub (nádherné druhé místo s asi 86 body)
:invalidní hlídka Marťa, Matouš a jediný životsaschopný člen, Ben L.(nepochpitelné 8. míst s plným počtem bodů za čas a s asi 54 body)
Hrdě jsme se nazývali invalidní hlídkou, přestože jsme počítali s posledním místem a šli, upozorňuji šli, jsme celý závod spíš pro zábavu, abychom tam jenom nečekali.
Pátek. Ubytovaní jsme byli ve škole ve dvou tělocvičnách, když jste přicházeli od vchodu, holky byli vpravo a kluci vlevo, dohroamady ke 100 lidí, těžko to ale odhadnu. Večer byl program a poněkud pozdě se šlo spát.
Sobota. Ráno, po snídani (jedlo se cca na tři etapy), odešli edoucí an stanoviště a kolem 9 jsme vyrazili i my, pod velením ředitele, Honzy Malého. Šťastně jsme se dostali mHD na Borek -točna, poblíž střelnice a Honza nás odvedl na start. Přesně v 10:00, podle jeho hodinek, jsme vyrazli, my poněkud osamoceně, protože všichni běželi a my běhat nesměli.
Celý závod byl v terénu dosti náročném, a jak se potom(před námi ne) zpovídali vedoucí, zabloudili i organizátoři(Honza dokonce 3krát a Filip, jedne z těch hlavních, jednou). Šlo o to najít se. Nebylo nikoho, kdo by nezabloudil, my jsme bloudili asi hodinu a to nebylo nic oproti času, který bloudili jiná družstva. Děkuju svýmu orientačnímu důstojníkovi, měla jsme štěstí, že s mapou uměl. Některý hlídky Míša i s mapou učila. Naše hlídka oběhal 6 stanovišť, i když, o běhání nemůže být řeč. 6 stanovišť je tak průměr, když počítám, že každý zabloudil alespoń na chvíli. Nejvíc stanovišť bylo asi 13 z 18. jinak an závodě se nic vážnýho nestalo. Několik lidí ztratilo propisku, několik lidí našlo propisku, někdo ztratil pití a Písečáci buzolu. Já jsem našla jenom dva obaly od sušenek, který tam někdo zapoměl.
Po příjezdu bylo v dívčích sprchách rázem plno, u kluků se snad nehnula ani myš. Ve tři jsme asi tak vycházeli do jedné restaurace, kde jsme se an směny najedli. Venku bylo krásně as taky tma byl parčík s bazénkem, či jak to nazvat. Rázem byla spousta lidí mokrých, nekdo tma byl hozen i s botama a když potom přišli vedoucí, Jára skoro hodil do vody Honzu. Sice tam potom skončil po hlavě a chvíli po něm i další z kluků, Štěpán, kterj se provokativně zeptal, jaká byla voda, ale aspoń se kluci umyli :)
Potom byl tak nějak volnej program a potom velice dlouhé vyhlašování výsledků. Potom se šlo spát, Husinec a Písek s tím, že ráno asi v 8 nám jede vlak a Chínov odjel už předtím.
Neděle. Na vlakovém nádraží jsme se tak trochu rozdrobili. Koudelkovi byli vyzvednuti a dál pokračovali do Třeboně, já a míša jsme se odpojili v Číčenicch a odtud jsem jeli směr Husinec a Prachatice. O návštěvě Píseckého sboru tedy nevím nic, to přenechám nekomu jinému.
Marťa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kamča kamča | 12. května 2011 v 18:22 | Reagovat

Marti, já tě asi miluju =D chci říct super článek, a je mi opravdu líto, že sem tam nemohla být s vámi =( ....jinak ale koukám, že ste si to užili =) příští rok bych moc ráda jela jako doprovod jestli nebudu moct soutěžit (ale v 16 ještě můžu ne?) Jinak úplně vidim Járu e vodě a vás 3 jak si vykračujete ze startu =D
Jinak všem gratuluju myslim že je to supr umístění a o trojce J+J+J ani nemluvim =D doufam, že se celej dorost vypravíme na finále BS abychom je jakse patří podpořili ! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama