...prázdniny aneb KAM V LÉTĚ ?

7. května 2011 v 22:51 | Kamča |  tipy na...

ahojky lidi, já sama mám v létě nabytý program a moc ráda bych se s váma někde sešla =). Takže Tady mam pro vás pár tipů na to kam v létě vyrazit:

  • tábor YMCA - myslím, že všichni víte o jde =) sou to 2týdny sportu i odpočinku, ale hlavně zábavy a sbližování se (s lidma i Pánem).
    Nemám u sebe info, ale myslím že bude jako vždy 2 první týdny v červenci.
  • EC - 16.-23.7. nebo 5.-13.8. - 1. datum je English camp pořádaný od OMka a druhý pořádá husinecký sbor. Myslím, že je to super způsob jak prohloubit svoje znalosti ájiny - protože to není jen takovéto biflování a testy, kdepak. Tady máte možnost využít svoje znalosti doopravdy s někym kdo tomu rozumí ;-) (nechci tu snižovat znalosti naší ájinářky, ale přece jen) A ani jako začátečníci se ve změti slov neztratíte ;-)
  • Multikemp - 18. -24. 7. - tak z tohodle týdne kouká SPOUSTU super zážitků. Vybere si jeden z 8 sportů a užijte si pěknou jízdu. Ale nebojte kromě vašeho sportu na vás taky čeká spoustu volitelných nebo večerní koncerty, nebo štafetový závod se svým týmem ;-) Tak co přidáte se k nám? (bohužel kemp je až od 15, pro mladší zde jsou zase jiné akce :)) http://www.multikemp.cz/
  • Kristfest - 24.-30.7. - no povím vám jen něco málo z toho co vím =), kristfest je něco jako křesťanská konfa,zaměřená na setkávání a zažití krisotvy přítomnosti. Budde zde mnoho dobrých kapel a příležitostí uctívání, nechybí ani workshopy. Takže kdo z nás se odváží jako 1. vyzkoušet Kristfest? ;-)
  • Teenstreet - 29.7. - 6.8. - Tak a po roce je to zase tady ! Jistě si pamatujete naše poselství z TS 2010. Tímto vás chci všechny pozvat na ročník 2011, protože: TS VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT! - já vim, zní to jako otřepaná fráze, ale myslim to vážně ! - máte pocit že ve vašem vztahu k Bohu nebo k lidem něco chybí? jste demotivování světským a hříšnym prostředím kolem vás? zmizela vám ze života radost? chcete poznat nové zapálené lidi a to nejen z ČR, ale i ze světa? nebo chete prostě jet a uctívat Pána jak jen budete moc? přidejte s k nám avyražme na TS! letošní téma je Real - Skutečnost. Nechceme se učit náboženské způsoby anebo soubor pravidel. Chceme poznat SKUTEČNÉHO Ježíše a vstoupit do vztahu s Ním. Budeme tam, abychom Mu dovolili dát se nám poznat. Společně budeme odkrývat velké příběhy Jeho života na zemi. Ježíš je jediný, kdo má moc USKUTEČNIT, k čemu jsme byli stvořeni.Během TeenStreet mu chceme dovolit, aby mezi námi jednal a stal se SKUTEČNÝM. Pak můžeme odjet do svých zemí a vzít s sebou poznání SKUTEČNOSTI kým Ježíš je, jakou naději v Něm máme, jak nás miluje, uzdravuje a přikrývá pokojem - pro lidi kolem nás. Toto je SKUTEČNÝ život s Ježíšem. ... víte, jak tak koukám napsala sem zase pěknej sloh ... to hlavní a jediný co sem chtěla ale říct je - pojďte a nechte se obejmout Bohem, on vás miluje... (TS je od 13 do 18, starší mohou jet také např. jako servis tým info oTS -http://www.cz.om.org/cs/teenstreet ) jinak ts neni jen o tom že se celý den zpívá - program se ještě zkládá ze skupinek - kdy malé skupinky debatují a zamýšlí se nad tématem a nad interakty - buď přednášky nebo workshopy, výběr je oooopravdu široký ;-)
  • no a pokud vám v tom všem ještě zbyde nějaký čas, co takhle náplánovat nějakej společnej výjezd? ;-)
Jak říkám, letos o prázdninách se rozhodně máme na co těšit. Takže, neváhejte a pojeďte - společenství hraje v našich životech opravdu důležitou roli. Tak pojďme a poznávejme své bližní i Ježíše! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kamča kamča | 8. května 2011 v 21:10 | Reagovat

Letos vyrazím na mulťák a TS. Doufam, že sem tam s někym z vás potkam ;-)

2 jára jára | 10. května 2011 v 17:25 | Reagovat

já jedu na mulťák (lezení)
pak asi na tábor a dál se rozhoduju :D

3 kamča kamča | 15. května 2011 v 18:48 | Reagovat

super =D Jorda a Marťa nejspíš taky vyrazí na mulťák :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama