sborová návštěva v Písku

4. června 2011 v 15:40 | Kamča |  život našeho dorostu
Omlouvám se za stručnost a hlavně zpoždění článku =).
Co se dělo do neděle ráno na BS už víte, já vám ale budu vyprávět o tom jak to probíhalo u neBSáckých dorosťáků ;-).
V neděli časně ráno jsme se vydali na sraz se sborovým autobusem. Když jsme s Mikem ve Vodňanech přistupovali byl už skoro plný.

Po cestě jsme se vesele bavili s rozličnými bytostmi lidskými z našeho sboru. Dorazili jsme na místo a to asi hodinu před začátkem. Tak jsme spolu smládeží secvičili ještě pár písní (je beránek hoden chvály nebo slávy ? a jenom tobě patří chvála/sláva? a a't má ústa zvěstují tvou sválu nebo chlávu? =D) a zahráli si pár kol šíbenice (pozitivní zpráva je, že nikdo nezemřel =D) Nakonec se dostavil zbytek dorostu z BS a domácí lidi ze sboru a mohlo se začít.
Kázání bylo rozdělené na několik částí a střídali se všichni co jen mohli (jeden z Písku a 3 z Husince). Téma bylo podobenství o 10ti družičkách a myslím, že to bylo fakt dobře podané. Navíc sme ho proložili mládežnickými písničkami, takže k dokonalosti moc nechybělo =D
Potom následoval výborný oběd typu ,,vem si co chceš", takže tu bylo několik zeleninových salátů, párky, uzené, pečivo a spoustu buchet a jiných mňamek. Když sme se pořádně napucli. byl program jak se říká volný. Někteří se pustili do ručky (něco jako šlapka ale hraje se rukama), jiní založili čtenářský klub a prozkoumali zdejší knihovničku a ostatní se vesele družili s našimi duchovními příbuznými.
Když nám oběd trochu slehnul, vydali jsme se na cestu po Písku. Průvodce dělal jeden zdejší mládežník a my jen kroutili hlavama, co všechno v tom Písku stojí =) . Hlavním bodem na naší cestě byla starodávná vodní elektrárna, kde se někteří konečně dozvěděli jak ta elektrika vlastně vzniká (zatímco ostatní načerpávali sluneční paprsky).
Loučili jsme se jako se starými známými a možná i nějaká ta slzička ukápla ;-). A všichni natěšeni na svojí vlastní postýlku jsme se vydali domů.
Tak nezbývá jen dodat, kam vyjedem příště? nebo spíš koho pozveme k nám? ... tak jako tak dávam sborovým návštěvám palec nahoru, ono člověku jednou za čas pomůže dozvědět se že se svým trápením nebo se svými myšlenkami není jediný na světě a že víra ještě pořád žije !
Vaše Kamča =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama